KUO MES SKIRIAMĖS NUO KITŲ

Pasaulis pasikeitė dabar mes gyvename internete, sąveikaujame su turiniu kasdiena, 24 valandas per para, o socialiniai tinklai jungia visus su visais kitais. Pasikeitė ir video produkcija: technologijos, transliavimo kanalai, žiūrovų įpročiai, o svarbiausia – video jau nebėra pasyvi medija, ji nebėra linijinė – VIDEO YRA INTERAKTYVI MEDIJA.

ŠIANDIEN VISKAS YRA IŠMATUOJAMA, nors verslas vis dar investuoja į turinį, kuris nesugrąžina investicijų. Ir štai čia pasirodome mes ir kuomet kalbame su klientu apie video projekto tikslus, tuomet mes kalbame apie tai:  kiek žiūrovų paspaudė patinka;   kiek persiuntė tai savo draugams;  kokią jiems tai padarę įtaką; kokia vartotojo veiklos statistika;  kiek priėmė mūsų kvietimą veikti;  kiek buvo pardavimų.


VIDEO GAMYBA

 

INTERAKTYVŪS VIDEO

 

VIDEO GRAFIKA

 

FOTOGRAFIJA

 

Galime suorganizuoti įvairios apimties video projektus, nuo idėjos iki ištrasliavimo Jūsų tikslinei grupei.
Specializuojamės: video reklama, interaktyvi video reklama, mokomieji bei aiškinamieji video.
Kuriame interaktyvius video, kurie:  sudomina ir įtraukia žiūrovus bei skatina juos veikti. Prie interaktyvaus video žiūrovai praleidžia 3 kartus daugiau laiko, interaktyviais video žiūrovai dalinasi su draugais iki 8 kartų dažniau, nei rinkos vidurkis.
Atliekame video grafikos ir animacijos darbus, kurie gali būti įterpemi į įvairios paskirties video produktus: reklamas, televizijos laidas, mokomuosius ar aiškinamuosius video. Dirbame su 2D ir 3D grafika bei specialiaisiais efektais.
Organizuojame ir atliekame įvairios apimties fotosesijas studijose bei lauke įvairiose lokacijose. Aukštos kokybės fotografijos reklamai ir spaudai.

Parašykite mums.

NORITE PADIDINTI PARDAVIMUS - SUDOMINTI SAVO KLIENTUS - KOMUNIKUOTI JIEMS SAVO PASIŪLYMUS -
GALBŪT INTERAKTYVŪS VIDEO YRA ATSAKYMAS?